Evde Serum Takma

Evde Serum TakmaEvde Serum Takma hizmeti vücudumuz için gerekli olan sıvı ihtiyacını kapatmamız için birebirdir. Hastalık durumlarında yüksek miktarda sıvı kaybederiz, hem hastalığın etkisiyle, hem de sıvı kaybının etkisiyle kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Bu hizmetimiz ile hastalığa ve sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlediğimiz serum çeşidi ve belirlediğimiz ilaçlar ile hastalığı atlatmanıza yardımcı oluyoruz.

Serum Takma Hizmetini gerçekleştiren hemşirelerimiz yoğun bakım tecrübeli, güleryüzlü ve dinamik hemşirelerimizdir.

Evde Serum Takma Hizmetini Kapsayan Tedaviler Nelerdir?

  1. Ağız yoluyla beslenemeyen hastalarda parenteral(damar yolundan) beslenme tedavilerinde,
  2. Hastalıklara bağlı elektrolit dengesi bozukluklarında, metabolik dengenin tekrar sağlanması gerektiğinde,
  3. Enfeksiyon durumlarında uygulanan antibiyotik tedavilerinde,
  4. Ameliyat sonrası ağrı tedavisi durumlarında,
  5. Kemoterapi gören kanser hastalarının tedavilerinde,
  6. Hastaneye gitmek istemeyen, hastane fobisi olan kişilere, evde serum hizmeti gerçekleştirilebilir.

Evde Serum Takma Hizmeti’nin Avantajları Nelerdir?

  1.  Hastanede serum taktırmak istediğinizde hastaneye gitmek zorunda olacaksınız. Hastaneye gittiğinizde tekrardan hastalık kapma ihtimaliniz olacaktır. Fakat biz bu hizmeti evinizde vererek enfeksiyon ihtimalini sıfıra indiriyoruz.
  2.  Hastaneye göre çok daha ekonomik bir hizmet alacaksınız. Üstelik hizmet boyunca evinizde olacaksınız.
  3.  Yakınlarınızdan ve evde mevcut olan işlerinizden uzaklaşmanız gerekmeyecek, serumun ardından hemen normal hayatınıza dönebileceksiniz.
  4.  Ofisinizde veya işyerinizde çalışırken zaman kaybından endişe etmeden gerekli vitaminleri, ilaçları ve serumu damar yolunuz aracılığıyla alabileceksiniz.

Evde Serum Takma Ücreti Ne Kadardır?

Evde Serum Takma ücreti, hastaneye gitmekte zorlanan, hastane sadece serum taktırmak için gitmek istemeyen veya evde yatarak tedavi gören hastalar için daha ekonomik bir seçenektir.

Özellikle de kanser hastaları ve yaşlı hastalar için hastane enfeksiyonlarından uzak olacağı düşünüldüğünde günümüz şartlarında harika bir hizmettir.

Evde Serum Takma ve hastanede ya da merkezlerde Serum Takma Hizmetinin maliyet karşılaştırması yapıldığında, tekrarlanan hastane ziyaretleri(damar yolu değiştirilmesi gerektiğinde tekrar hastaneye gidilmesi vb.) ve hastanın bir merkeze transferleri düşünüldüğünde, evde bakım sağlık hizmetlerine ödenecek olan tutar aile yakınları tarafından kabul edilebilir ve sürdürülebilir bir hizmet haline gelmektedir.

Evde Serum Takma Hizmeti ihtiyaçlarınızda 7/24 ulaşabileceğiniz, ekonomik, alanında uzman- tecrübeli hemşire ve doktor ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Evde Hemşirelik Hizmetleri, İşyerinde Hemşirelik Hizmetleri, Hastanede Hemşirelik Hizmetlerimiz mevcuttur. F&M Evde Sağlık Hizmetleri’ne 05331997432 numaralı hattan 7/24 ulaşabilirsiniz. T