Evde Dikiş Atma- Alma

Evde Dikiş Atma- AlmaAmeliyat sonrası veya gerçekleşebilecek çeşitli kazalar sonrasında dikiş uygulamaları hayat kurtarıcı olmaktadır. Evde Dikiş atılırken veya alınırken steril kurallara dikkat edilmelidir. Ekip tecrübeli olmalı ve ekibin malzemesi yeterli olmalıdır. 

Uygulamayı gerçekleştirecek kişinin anatomiye hakim olması ve gerçekleşebilecek beklenmeyen olaylara karşı müdahalede yeterli olmalıdır. 

Evde Dikiş atma- alma uygulamaları sağlık çalışanı tecrübeli olduğu takdirde oldukça basit ve ağrısız uygulamalar olacaktır. 

Sizlerin evinizde misafir edeceğiniz tecrübeli hemşire ve doktor ekip arkadaşlarımız ihtiyacınız olan hizmeti ivedilikle gerçekleştireceklerdir.

Evde Dikiş Atma- Alma Hizmeti ihtiyaçlarınızda 7/24 ulaşabileceğiniz, ekonomik, alanında uzman- tecrübeli fizyoterapist ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Evde Hemşirelik Hizmetleri, İşyerinde Hemşirelik Hizmetleri, Hastanede Hemşirelik hizmetlerimiz mevcuttur. F&M Evde Sağlık Hizmetleri’ne 05331997432 numaralı hattan 7/24 ulaşabilirsiniz