Omurga Hastalıkları Tedavisi

Omuırga Hastalıkları TedavisiOmurgamız, iskelet yapımızın önemli bir kısmını oluşturarak,vücudumuzun alt ve üst kısımları arasında bağlantıyı kuran , hayati organlarımızı koruyan ve omurilik ile sinir sisteminin iletimini sağlayan, gövdemizde bulunan önemli bir yapıdır.

Omurgamız hayatımız boyunca en çok yüke maruz kalan vücut bölümüdür. Omurga sağlığı ile ilgili olarak son yıllarda, tanı ve tedavi yöntemleri hızla gelişmektedir. F&M Evde Sağlık Hizmetleri olarak bulunan Omurga Sağlığı Fizyoterapistlerimizle, her yaş grubunda, omurga cerrahisi geçirmiş veya geçirmemiş kişilere, yaşam kalitesini etkileyen sorunları tespit edilerek, bunlara yönelik davranış değişiklikleri, koruyucu egzersiz yaklaşımları, omurga bozukluklarında güncel yaklaşımlar doğrultusunda Fizyoterapi ve Rehabilitasyon hizmetleri verilmektedir.

Fizyoterapi Hizmeti ihtiyaçlarınızda 7/24 ulaşabileceğiniz, ekonomik, alanında uzman fizyoterapistler ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Evde Fizik Tedavi, İşyerinde Fizik Tedavi, Hastanede Fizik Tedavi hizmetlerimiz mevcuttur. F&M Evde Sağlık Hizmetleri’ne 05331997432 numaralı hattan 7/24 ulaşabilirsiniz.