Evde Fizik Tedavi Hizmetleri

Günümüzde gelişmiş Fizyoterapi ve Rehabilitasyon uygulamaları ile birçok hastalık; herhangi bir cerrahi girişim veya ilaç tedavisi gerekmeden tedavi edilebilmektedir. 

Evde Fizik Tedavi hizmetinde en uygun olan teknikleri alanında tecrübeli Fizyoterapist ve Doktor ekibimizle belirliyor ve sizi en kısa sürede sağlığınıza kavuşturabilmek için gereken işlemleri ev ortamınızın rahatlığında uyguluyoruz.

 Böylece Evde Fizik Tedavi hizmetimiz ile hastamız zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamış olup ev rahatlığında tedavisini olabilmektedir.                              

Kullandığımız tüm malzemeler ve ekipmanlar Sağlık Bakanlığı Evde Fizik Tedavi standartlarına uygun; en yüksek kaliteli, alanında kullanılan profesyonel cihazlardır. 

Evde Fizik Tedavi hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin.

                 Evde Fizyoterapi

Ekibimiz en son tedavi teknikleri ve kanıta dayalı tedavi yöntemlerini uygulayan fizyoterapistlerden oluşmaktadır. Terapistlerimiz, gerekli egzersizleri güvenli ve doğru bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamak için yoğun eğitimler almıştır.

      Kişiye Özel Tedavi Planlarımız

Her bedenin farklı olduğuna ve aynı tedavinin her insan için uygun olmadığına inanıyoruz. Her tedavi tekniğini ayrı bireydeki bulgulara göre uyarlıyoruz. Sadece semptomları tedavi etmeyi değil, aynı zamanda uzun süreli ağrıları önleme nedenini de bulmayı hedefliyoruz.

                    Hızlı Sonuçlar

En yeni ve en hızlı tedavi tekniklerini kullanıyoruz. Aldığınız tedavinin daha etkili ve hızlı sonuçlar vermesi için tedavinize ek olarak ev egzersiz programı vereceğiz, böylece sonuçları hızlı bir şekilde göreceksiniz.

           Hastane Bazlı Tedavimiz

Ev konforunda ulaşım derdiniz olmadan hastanede olan tedaviden daha hızlı ve etkili bir hizmeti evinize getiriyoruz! Bütün seansları dilediğiniz zamana göre uyarlayabilir hastane sırası beklemekten kurtulabilirsiniz.

            İlgili ve Etik Kadromuz

Her hastamız ve yakını bizim için çok değerlidir. Acı çekmemeniz ve rahatça hareket etmeniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız. İyileşmeniz için neyin en iyi olduğu konusunda sizi eğiteceğiz ve rehabilitasyonunuz hakkında bilinçli bir karar vermenizi sağlayacağız.

    Güncel Durum Takibi ve Kaydı

Sağlık durumunuzu, egzersiz programınızı, egzersiz programına olan tepkinizi, gün içinde yapılmış veya yapılamamış egzersizleri not alıyoruz.Dünyaca kabul görmüş veya kendi tecrübelerimizle geliştirdiğimiz test parametreleri ile durumunuzu sürekli takip ediyoruz.